Neuveriteľný status na sociálnej sieti zasvietil na profile jednej Češky. Po jeho prečítaní sa právom na dotyčnú vzniesla vlna kritiky a nesúhlasných komentárov, ktoré pochybujú o duševnom zdraví dotyčnej matky. Tá sa rozhodla zbaviť dieťaťa, pretože ho nemá rád ich pes.

 

Čo je veľa, to je veľa. Pobúrenie českej aj slovenskej verejnosti je oprávnené. Matka žiada o pomoc, pýta sa na Facebooku, či náhodou niekto nevie, kde v Prahe sa nachádzajú babyboxy. Dôvodom jej šokujúceho konania je, že pes sa bojí ich narodeného dieťatka.

Až bizarne vyznieva posledná veta tejto “matky”, kde píše: “Snažím sa pre dieťa urobiť to najlepšie.” Komentáre k tomuto statusu sú dvojakého druhu. Niektorí si myslia, že ide o nemiestny žart a ak by táto žena bola natoľko hlúpa, dieťaťa by sa zbavila bez toho, aby na to upozorňovala cez internet.

Druhá skupina komentujúcich si myslí, že pri chorom rozmýšľaní tejto ženy je lepšie, ak dieťa bude vychovávať niekto iný. Vysvetlením by bol aj názor, že ide o “ironický status zo skupinky o psoch, kde pani naráža na schopnosť niektorých psíčkárov zbaviť sa po niekoľkých rokoch psa len pre to, že sa im narodilo dieťa….”

Kde je pravda netušíme, no jedno je isté, pre každú matku sa takýto príspevok číta veľmi zle:

Fotka Prdel Srandy.

Zdroj: facebook.com | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.