Na obdobie po pôrode v nemocnici určite nezabudne žiadna mamička. Krásne chvíle s dieťatkom sú popretkávané aj s nemilými situáciami, ktoré k tomu patria tiež. A tie zrejme ležia v žalúdku žene pracujúcej na gynekologicko-pôrodníckom oddelení, ktorá to čerstvým mamičkám vôbec nedarovala.

Napísala im štipľavý odkaz, ktorý ale pobúril mnohé mamičky a s jej slovami absolútne nesúhlasili. Našli sa však aj také, čo jej dali za pravdu. Čo si o tom myslíte vy?

Ostré slová ženy z gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia

“Zdravím ženy… Ak vás tak môžem vôbec nazvať. Som totálne znechutená. Pracujem na gynekologicko-pôrodníckom oddelení a to, čo nachádzam v izbách po niektorých pacientkach, je na zaplakanie. Tie zakrvavené vložky v stolíkoch alebo na stolíkoch vedľa jedla, špinavé plachty, na ktorých ležíte alebo ešte lepšie aj váš manžel (hnus). Podložky po odchode schované pod paplónom, tie smeti… To aj doma nechávate taký bordel po sebe? Taký, že upratovačky a ostatný personál to potom nemôže dorobiť? Na weckách ho*no pomaly po stenách. Ja neviem. A tie “panie vyštudované” – strašné paničky a ani nevedia ako, sa dieťa kojí. A ďalšia vec. Pre Kristove rany, baľte si len potrebné veci. Nieže nabehnete na oddelenie s piatimi kuframi, pacientka skončí sekciou a kto jej má stále tie veci sťahovať? Tak vás, ŽENY, prosím, zamyslite sa. Amen.”

Zdroj: Facebook | Foto: pixabay.com