Zaujímavosti Slávne mamičky Sú ORIGINÁLNI: Známa mamina sa pochválila uletenou vianočnou fotkou!

Sú ORIGINÁLNI: Známa mamina sa pochválila uletenou vianočnou fotkou!

Všetci si užívame tú pravú vianočnú pohodičku v kruhu blízkych, pozeráme tradičné rozprávky, ktoré počas sviatkov nesmú chýbať a ochutnávame dobroty od výmyslu sveta. Rovnako tak k najkrajším sviatkom roka patria fotky pri stromčeku.

 

O zábery spod stromčeka sa na Štedrý deň podelili aj budúci rodičia Rytmus a Jasmína a zďaleka neboli jediní. Zapózovali napríklad aj “Poruchovci”, ktorí už rodičovské povinnosti majú v náplni práce. Už viac ako dva mesiace sa tešia zo synčeka Manola.

Speváčka a herečka Mamba mala po pôrode turbuletné obdobie, kedy sa musela vrátiť pre zdravotné problémy do nemocnice a rodila akútnou sekciou. Ako vidieť z ich krásnych rodinných fotiek, všetko to stálo za to a úlohu mamičky si vychutnáva.

Svojim fanúšikom spolu s partnerom tanečníkom Tonym Poruchom posielajú krásny vianočný pozdrav: “Šťastné a Veselé Poruchovské Vám želáme! Zdravie, Láska, Rodina sú to jedine, na čom záleží – a nie je to len obyčajné klišé.” A k tomu pridali tak trochu uletenú fotku vo vianočných kostýmoch.

Zdroj/Foto: Instagrma.com /Mamba dasha