Na svadbách sa udeje kadečo a z tejto udalosti vzíde množstvo dojímavých momentov. Tisíce ľudí si získal dedko nevesty, ktorého smutná fotka ich chytila za srdcia. Najnovšie sa internetom šíri pokazený svadobný záber, z ktorého je pekelne nahnevaná samotná fotografka.

 

Na Facebooku sa na základe nepríjemnej skúsenosti so svadobčankou podelila o svoju skúsenosť. Keď sa Hannah Stanley snažila zachytiť jedinečný moment, ako nevesta prichádza so svojim otcom k oltáru, do záberu jej prišla ruka svadobčanky s mobilným telefónom v ruke.

Tá tak zničila pamätnú chvíľu, ktorá pre nevestu veľa znamenala. Nahnevaná Hannah adresovala žene štipľavé slová na sociálnej sieti a pridala aj odkaz pre všetkých svadobčanov, ktorým poradila, aby si deň vychutnávali bez mobilných telefónov. Jej príspevok sa stal virálnym:

Nahnevané slová fotografky Hannah:

“Zničila si nielen moju fotku, ale tento moment si vzala neveste, ženíchovi a otcovi nevesty. Čo presne plánuješ robiť s touto fotkou? Úprimne. Vytlačíš si ju? Uložíš si ju? Budeš sa na ňu každý deň pozerať? Nie, nebudeš. Ale “moja” nevesta by si ju vytlačila, často si ju prezerala a pripomínala si moment, ako ju jej otec viedol uličkou v jej svadobný deň. Namiesto toho si si urobila fotku so svojím mobilom, ktorú nikdy nevyužiješ a mne si zablokovala výhľad, aby som si mohla robiť svoju robotu. Milí hostia, prosím, prestaňte sledovať svadbu, na ktorú ste pozvaní, cez displej telefónu, vypnite ho a užívajte si sviatočný deň. Ste dôležití pre nevestu a ženícha, ale prosím, nechajte ma robiť si svoju robotu, seďte vzadu, oddychujte a užívajte si tento jedinečný životný moment.” 

Toto je inkriminovaný záber:

Zdroj/Foto: Facebook/ Hannah Mbalenhle Stanley, cas.sk | Foto: pixabay.com