Herečka Mária Bartalos má za sebou prvý rok materskej dovolenky. Obľúbená tvár seriálu Oteckovia sa objavila aj v iných televíznych počinoch a diváci ju už v roku 2012 mohli vidieť v seriáli Andyho Krausa Pod povrchom, kde si zahrala dcéru Marka Igondu.

Pred narodením syna Noela stihla natočiť film Trhlina, ktorý mal premiéru v slovenských kinách v januári minulého roka. Momentálne sa naplno venuje výchove syna, ktorý v júni tohto roka oslávil prvý rôčik. Pri tejto milej príležitosti na svojom instagramovom profile zverejnila krásnu fotku oslávenca s tortičkou. Tá je pre malého drobca ako stvorená.

Šťastná mamina Mária rekapituluje celý rok, ktorý spolu prežili: “1 rok za nami. Skvelé zážitky za nami. Najkrajšie chvíle za nami. Aj nejaké tie slzičky za nami. Niekoľko pádov za nami. Milión radostí za nami. Veľa smiechu za nami. Kopec nových skúseností. Obrovská vďačnosť. A nekonečná láska. Sme hrdí, že sme tvoji rodičia Noel.”

Keďže ročné detičky narodeninovú oslavu a ani tortu ešte príliš neriešia, rodičia stavili úplne trefne na jednoduchú tortičku a nám sa  jej celý vizuál nesmierne páči. Veríme, že všetkým chutila. 🙂 Noelovi želáme všetko najlepšie!

Zdroj/Foto: Instagram /Maria Bartalos, wikipedia.org