Ako ste už určite zaregistrovali, rok 2020 bude prelomový pre mnohé prominetné budúce mamičky. Do skupinky čakateliek patrí bývalá tenisová hviezda Dominika Cibulková, tanečnica Ivana Gáborík ale aj moderátorky Erika Judínyová či Barbora Krajčírová, druhé dieťatko príde na svet aj v rodine markizákov Šprochovcov a tretieho potomka nosí pod srdcom aj speváčka Mária Čírová.

 

Začiatkom roka priviedli na svet prvé dieťatko aj twiinska Daniela Nízlová a tiež herečka Natália Germani. Práve dcérka sympatickej herečky známej zo seriálov Vlci či Divoké kone už o týždeň oslávi dva mesiace. Na svet prišla za veľkou mlákou v meste New York rovnako ako jej staršia sestra Viki. 12-ročnú školáčku má jej partner Martin Valihora s jojkárskou moderátorkou Alexandrou Orviskou.

Pár týždňov pred pôrodom budúca mamička zverejňovala viacero rodinných fotografii, ktoré zachytávali radostné očakávanie dcérky Zuny v ďalekej Amerike. Na malú princeznú sa tam tešila Natália spoločne s budúcim oteckom a staršou sestričkou Viktóriou. O dva mesiace dievčatko oslávi dva mesiace. “Naša malá myšička krásna má o týždeň už 2 mesiace. Neviem, ako opísať ten pocit, keď sa na ňu pozriem. Pre tých, čo nemajú deti, ako som ja nemala, to nie je asi zaujímavé a tí, čo deti majú, ho dávno poznajú, takže sa tu nemusím rozpisovať, koľko pocitov naraz vyvolá vo mne toto malé díte. ja len, že odporúčam: množte sa, je to krásne,” zverila sa na Instagrame a pridala krásnu fotku, kde malú Zunu uvidia všetci konečne v plnej kráse. Musíme uznať, že je naozaj roztomilá.

Zdroj/Foto: Instagram / Natalia Germani