Sympatická dvojica, ktorú poznáte z TV Markíza sa už štyri mesiace teší zo svojej dcérky Izabelky. Mužská časť tohto páru sa v rozhovore vyjadrila, ako si svojimi dievčatami nažíva. Vyzdvihol svoju drahú polovičku a tiež priznal, že dcérka si ho už totálne omotala okolo prsta.

 

Moderátor Telerána Roman Juraško je už dlhé roky jeho stálicou a po boku mu počas vysielania stojí Lenka Šóošová. V súkromnom živote je jeho partnerkou moderátorka Diana Hágerová. TV Markíza Romana vyspovedala a moderátor prezradil, že malá Izabelka si ho získala už len tým, že je. “Doteraz som si myslel, že ženské zbrane sú naučené. Ale evidentne je to dané,” poznamenal.

Krásne slová venoval aj svojej polovičke Diane. Obdivuje ju za to, ako zvládla tehotenstvo a pôrod. “S malou vytvorili tím, ktorý perfektne funguje.” Povedal v rozhovore pre TV Markíza. Ďalej priznal, že sa snaží čo najviac pomáhať a zároveň uznáva, že on je ten nahraditeľný. Na záver dodal slová, ktoré by od svojho partnera rada počula každá žena a matka: “Ona sa asi jednoducho narodila na to, aby sa stala matkou.”

Zdroj: tvmarkiza.sk | Foto: instagram

 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.