AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
narodeniny

Detské oslavy sa väčšinou držia už zaužívaného scenára. Torta, balóny, darčeky. A to všetko často v rámci nejakej temy. Nad malými princeznami, robotmi, či superhrdinami, ktorými sa narodeninové oslavy našich najmenších len hemžia, sa už nikto nepozastaví. Ale to, čo bolo témou tejto detskej oslavy je prinajmenšom nezvyčajné.

“Hovienka.” Tak znela odpoveď Rebeccinej dcéry Audrey na otázky ohľadom témy jej narodeninovej oslavy. Nech to znie akokoľvek nezvyčajne, trojročná Audrey si neželala nič iné len osláviť svoje narodeniny poriadnou dávkou “hovienok” a mama sa rozhodla jej toto želanie splniť. Veď čo neurobí matka pre svoje dieťa, však?

narodky

Rebecca nechala pracovať svoju fantáziu a ich domov v St. Louis doslova zasypali usmiate “hovienka”. Žena s nimi veru nešetrila. Boli doslova všade. Na balónoch, na piñate, na koláčikoch i na torte a dokonca aj ona sama sa navliekla do hnedého kostýmu. A neľutovala.

torta

Malá Audrey bola totiž zo svojej oslavy celá unesená a podobne zareagovali aj pozvaní hostia. Rebecca si nelámala hlavou nad vhodnosťou narodeninovej témy, chcela len spraviť radosť svojej dcérke a nepokaziť jej ten detský svet plný čudesných fantázií, hoci sa preň musela navliecť do kostýmu “hovienka”. Ako hovorí: “V dnešnej dobe Facebooku a Pinterestu sa niekedy príliš snažíme zaujať dospelých. Táto oslava nebola pre mňa, bola pre Audrey. Páči sa mi, že keď si raz budeme prezerať fotografie, budú reprezentovať ju takú, aká bola, keď mala tri roky – moje vtipné zábavné dievčatko.”

Nech si už o voľbe témy myslíte čokoľvek, nedá sa s týmto milým príbehom nesympatizovať 🙂

Zdroj: cafemom.com, Foto: cafemom.com, pexels.com