Pred nedávnom Mamba Dasha s partnerom Tonym Poruchom oslavovali rôčik ich synčeka Manola. A už v januári budúceho roka ich čaká ďalšie veľké výročie – speváčka a herečka v jednom oslávi okrúhlu tridsiatku. Bude to určite významný deň v jej živote, no také sú pre každú maminu všetky okamihy s milovaným dieťatkom.

 

Mamba Dasha sa stala pred rokom maminou a po náročnom pôrode si prešla viacerými komplikáciami, ktoré ju utvrdili v tom, že súrodenca pre Manola neplánujú. Zatiaľ si užívajú krásne chvíle v trojici a o tom, že je ich synček stredom vesmíru pre oboch rodičov, svedčia aj mnohé zábery na sociálnych sieťach.

Chlapček je veľmi spoločenský a má rád ľudí. Ako prezradila pred časom Mamba, Tony ho brával aj na natáčanie šou Tvoja tvár znie povedome, kde účinkoval ako tanečník v skupine choreografa Miňa Kereša. To, že šikovný tanečník Tony Porucha je všestranne talentovaný si všimli určite aj diváci aktuálne vysielaného seriálu Delukse, kde predstavuje pomocníka v kuchyni ázijského pôvodu.

Okrem tanca a herectva je ale jeho najväčšou láskou rodina a synčeka Manola si neskutočne užíva. A dôkaz je aj v roztomilej fotke plnej otcovskej lásky, na ktorej si ako typickí chlapi dobre schrupli.

Zdroj/Foto: Instagram /Tony Porucha