Už čoskoro by na svet mali prísť trojičky, ktorých mamina svojim mega tehotenským bruškom valcuje internet. Ľudia neveria vlastným očiam, keď vidia, aké veľké bruško táto mamina musí niesť so sebou. Pri jej útlej postave vyzerá naozaj obrovské. O svojom tehotenstve pravidelne informuje cez Instagram.

 

36-ročná mamička Maria z Nórska je v 35-tom týždni tehotenstva a na 12. septembra má naplánovaný cisársky rez. V jej brušku sa totiž nachádzajú hneď tri kúsky. Okrem nich vychováva s manželom aj dvojročného synčeka, ten jedným vrzom bude mať troch nových súrodencov.

Ako vidieť, budúca štvornásobná mamina je na príchod trojičiek pripravená. Výbavička je už kompletná, aj o tom informuje cez fotky na svojom účte. Najviac si však získala širokú verejnosť najnovším záberom svojho obrovského bruška.

Fotka sa hneď stala virálnou, pretože takéto bruško sa len tak nevidí. Každopádne sympatickej mamičke držíme palce, aby príchod detičiek zvládla spolu s celou rodinkou na jednotku. Nepochybujeme o tom, že na svojom účte nás bude informovať. Môžete si ho pozrieť TU.

Mamička z Nórska a jej mega tehuľkovské bruško:

Tu sú jej ďalšie fotky:

Zdroj: unilad.co.uk | Foto: instagram.com