Narodenie dieťatka je tá najkrajšia vec na svete, ale keď sa túto radostnú novinu dozvedela Pavlína Maťhová (31) zo Sokolova, mala veľké obavy z pôrodu. Podaril sa jej však zázrak! Priviedla na svet zdravé dievčatko a aj samotní lekári to nemôžu nazvať inak ako zázrak!

 

Pavlína si minulý rok nahmatala hrčku na prsníku. Lekári jej oznámili, že má rakovinu. Ihneď podstúpila chemoterapie a nakoľko bol jej druh rakoviny agresívny, doktori jej povedali zdrvujúci záver. Vraj jej odumreli vaječníky a už nikdy sa nestane matkou. Tiež ju čakala náročná operácia, pri ktorej jej mali odstrániť prsník.

No znenazdajky Pavlínka otehotnela a sama tomu nemohla uveriť! Pôrod mala naplánovaný až koncom novembra, no dievčatko sa vypýtalo na svet skôr. Narodilo sa jej krásne zdravé dievčatko, ktorému dala meno Katarínka.

Pavlínka sa v rozhovore pre portál “Blesk.cz” vyjadrila k pôrodu takto: “Kojím a zatiaľ je všetko bez problémov. Po šestonedelí ma čaká odstránenie vaječníkov a možno aj maternice. Potom musím na mastektómiu oboch prsníkov. Počítam aj s kolotočom najrôznejších vyšetrení, zatiaľ totiž nikto netuší, čo mi v tele rakovina behom tehotenstva napáchala. Ja ale verím, že všetko je na dobrej ceste a modlím sa, aby bolo všetko v poriadku.” Držíme palce, aby sa z toho táto hrdinka dostala a mohla vidieť vyrastať svoju malú Kačenku.

 

Zdroj: blesk.cz | Foto: blesk.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)