Jasmina Alagič patrí k tehotným známym Slovenkám, ktoré v tomto roku privedú na svet svoje prvé dieťatko. Sympatická moderátorka a modelka zažila búrlivý rok. Zásnuby, otehotnenie a aj honosná svadba s raperom Rytmusom, je už za ňou. Najbližšie ju čaká už len samotný pôrod.

 

Jasmina je pomerne aktívna na svojom Instagramovom účte a svojich sledovateľov pravidelne informuje o jej živote. Naposledy sa rozhodla s fanúšikmi podeliť s odpoveďou na otázku, či vlastne ešte vôbec žije normálny život. Pomerne dlhá odpoveď sa nám čítala naozaj príjemne a zapôsobila na nás veľmi pozitívne.

Keďže sa Slovenka s balkánskymi koreňmi nachádza po boku Patrika Vrbovského, mnohí ju zrejme majú zaškatuľkovanú ako “paničku”, ktorá doma nepohne ani prstom a jej život sú len večierky a nákupy oblečenia. Tehotná Jasmina svojim dlhým príhovorom ale dala všetko na pravú mieru a prezradila, čo je pre ňu normálny život: “… milujem tráviť čas s rodinou a priateľmi vonku u nás doma, byt s mojim mužom a Daphne…milujem chodiť kupovať potraviny oveľa viac ako hocijaké handry…”.

Prečítajte si celý príspevok, napísala to naozaj krásne a vidieť, že stále stojí nohami pevne na zemi.

Jasmina o tom, čo pre ňu znamená normálny život:

Pred nedávnom som dostala otázku či vlastne ešte vôbec žijem normálny život? Prekvapila ma a potom som rozmýšľala prečo vôbec sa ma toto niekto spýta a vlastne čo to ten “normálny” život je?
Chodiť na poštu, do banky, venovať sa svojej práci, starať sa o nás, domácnosť? Ak áno okey žijem normalny život ale beriem to trošku inak. 
V prvom rade milujem ten môj život a nemenila by som nič ani teraz ani predtým a príde mi neobyčajne normálny, milujem tráviť čas s rodinou a priateľmi vonku u nás doma, byt s mojim mužom a Daphne u nás to sú tie miesta kde žijem na akcie chodím iba pracovne tam som sa moc nenašla, vychutnávať si prítomnosť úplne “obyčajného” okamihu hlavne nech sme spolu, milujem chodiť kupovať potraviny oveľa viac ako hocijaké handry na druhej strane však priznávam bez hanby že keď idem s Paťom napríklad po Viedni a on mi kúpi tu nádhernú kabelku len preto aby mi moju radosť urobil ešte väčšiu áno aj to ma vie potešiť, milujem jedlo, dobre jedlo, granadir, perkelt ale aj krevety a chobotničky skrátka všetko! Milujem veci bez rozdielu na ich “cenu” pretože to všetko dokopy mi tvorí ten celok ktorý je nezaplatitelny, či je to výlet do zoo, prechádzka v parku, dovolenka na pláži alebo uterák na záhrade…
LÁSKA K ŽIVOTU. A čo Vy, kedy si viete sadnúť usmiať sa a iba tak si povedať, ĎAKUJEM?

Zdroj/Foto: Instagram /Jasmina Alagic