Tvorcovia na videoklipe k skladbe “Nech už nasneží” na vizuálnych efektoch vôbec nešetrili. Krásna budúca mamička Nela Pocisková stvárňuje umelú baletku, do ktorej sa zaľúbi cínový vojačik Miro Jaroš! Ako ich príbeh lásky dopadne?

 

Miro prezradil, že síce nejde o detskú pesničku, no vie, že ju rodičia pustia určite aj deťom, preto sa rozhodol príbeh z Andersonovej rozprávky trošku pozmeniť a dať mu šťastný koniec. Dokonca si požičal niektoré motívy aj z rozprávky “Perinbaba”.

Spoluprácu s Nelou si nevedel vynachváliť, v štúdiu zažili kopec srandy, ale podľa jeho slov bola práve speváčka tá, ktorá posunula skladbu na úplne inú úroveň. Miro je nadšený a veríme, že rovnako ako on, sa bude ich videoklip páčiť aj Vám.

Zdroj: tvnoviny.sk | Video: Youtube / Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)