Tehotná mamička Maria z Dánska prekvapila celý svet svojim mega bruškom, s ktorým sa tesne pred pôrodom trojičiek pochválila na Instagrame. Ľudia neveriaco krútili hlavami nad obrovskými rozmermi tehotného brucha, ktoré nosila útla Dánka. Najnovšie správy na jej profile hovoria jasnou rečou – už porodila.

 

Zverejnila fotky všetkých troch detičiek, ktoré prišli na svet cisárskym rezom. Narodili sa dvaja chlapci Iben a Filip a dievčatko Agnes. Tá má 47 centimetrov a bračekovia o jeden viac. Ale bola najťažšia s pôrodnou váhou 2335 gramov. Filip mal 2070 gramov a Iben najmenej, 1850 gramov.

Najdôležitejšie však je, že sú všetky detičky zdravé a v pôrodnici s nimi mamičke pomáha aj otecko. Traja novorodenci naraz sú pre mamu po cisárskom poriadne ťažké sústo, pomoc tatu určite príde vhod.

Na všetkých sa teší starší brat trojičiek Mikael, ktorý má dva roky. Starajú sa o neho príbuzní. Tatinko ale na neho nezabúda a pendluje medzi chlapcom a nemocnicou. Musíme uznať, že 4 deti v rozpätí dvoch rokov, to bude naozaj náročné. Veríme však, že to Maria s manželom parádne zvládnu.

Čerstvé trojičky aj s rodičmi

Pozrite si, ako sa Marii zväčšovalo v čase tehotenstva bruško:

Zdroj/Foto: instagram.com