Česká speváčka Monika Bagárová čoskoro zasadne za porotcovský stôl v súťaži, vďaka ktorej sa rozbehla aj jej kariéra snov. 25-ročná umelkyňa ju síce nevyhrala, no aj napriek tomu dostala šancu stať sa speváčkou. V čase, keď hviezdila v Superstar mala len 15 rokov. V tom čase určite netušila, že o desať rokov bude v tej istej súťaži na strane poroty.

A nielen to. Monika má ešte väčší dôvod na radosť a tým je dieťatko, ktoré nosí pod srdcom. Spolu s partnerom, zápasníkom Makmudom Muradovom, sa s krásnou novinkou podelili počas uplynulých Vianoc. Speváčka nemá problém s fanúšikmi zdieľať svoje tehotenstvo a na jej sociálnej sieti sme mohli vidieť viac jej krásnych fotiek s rastúcim bruškom.

Pred časom dostala v rozhovore otázku, či nosí pod srdcom chlapčeka alebo dievčatko. Budúca mamička vtedy prezradila, že to vedia, ale vyzradia to až vtedy, keď príde správny čas. Dokonca pre dieťatko majú vymyslené aj meno. Čas na prezradenie pohlavia dieťatka prišiel práve teraz: “Budeme mať dievčatko,” napísala na Instagrame. Srdečne blahoželáme k malej princeznej. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram /Monika Bagárová