Tehotnej twiinske Daniele sa to už naozaj kráti. Termín jej pôrodu sa nezadržateľne blíži. Malá Linda by sa mala vypýtať na svet okolo 17. januára. Ako budúca mamička informovala pred niekoľkými mesiacmi, plánovala rodiť v Španielsku. Na poslednú chvíľu sa ale všetko mení.

Ako informoval portál topky.sk, Daniela sa rozhodla rodiť na Slovensku a momentálne sa už nachádza v Trenčíne u sestry Veroniky, kde zostane až do pôrodu. Ako prezradila, v tomto meste má aj lekárku a s ňou bude konzultovať pôrodníka.

Dôvodom rýchlej zmeny, pre ktorú sa rozhodla, je možný prestup jej partnera Stana Lobotku z futbalového tímu Celta Vigo v Španielsku do talianského Neapola. Spolu s rodinou tak absolvovala cestu autom na Slovensko. Jej partner zrejme pri pôrode nestihne byť.

„Rozhodla som sa prísť kvôli tomu, že keby náhodou vyšiel prestup do Neapola, tak by som zostala sama s malou zaseknutá v Španielsku minimálne 3 mesiace, takže sme narýchlo zvolili pôrod na Slovensku,” vyjadrila sa k aktuálnej situácii pre portál topky.sk budúca mamina Daniela.

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram /Daniela twiins