Dvadsaťdeväťročná Kanaďanka Lauren, ktorá skutočne nikdy nemala nič so žiadnym mužom, je tehotná. Napriek tomu, že trpí hormonálnou poruchou a nevie si predstaviť intímnosti s opačným pohlavím, otehotnela!

 

Lauren nikdy netúžila nájsť si partnera alebo len nejakú chvíľkovú známosť. Vo svojich dvadsiatichdeviatich rokoch je stále panna. Napriek tomu, že netúži po žiadnom mužovi, začalo jej v živote niečo chýbať. Preto sa rozhodla pre umelé oplodnenie. Napriek tomu, že ju rodina a aj lekári kvôli určitým rizikám odhovárali, nedala sa a v júni porodí svoje prvé bábätko.

Lekári tvrdili, že neotehotnie

Už od mladého veku musela Lauren brať lieky kvôli tomu, že od narodenia trpí hypopituitarizmom. V tele sa jej netvorí dosť hormónov. Lekári jej tvrdili, že kvôli tomuto sa jej pravdepodobne otehotnieť nepodarí. Napokon však bolo umelé oplodnenie úspešné. Teraz, keď je tehotná, dokonca mierne zmenila svoj názor na mužov a vraj ju niekoľkokrát napadlo, žeby bolo fajn si niekoho zbaliť. Avšak si vraj uvedomuje, že to s ňou robia hormóny a jednoducho to teraz nie je ona sama.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: pixabay

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.