Niektorí ľudia si ani zďaleka nezaslúžia pomenovanie človek. Prípad, ktorý je v civilizovanej spoločnosti šokujúcim konaním, vás zdvihne zo stoličiek. 32-ročná mamička podľahla zraneniam, ktoré jej zapríčinil muž čeliaci obvineniu z úmyselného zabitia a pokusu o zabitie.

Tehotná mama šiestich detí Melissa Castillo DeLoatch stála s manželom a deťmi pred obchodným centrom v New Yorku. Žena požiadala obžalovaného, aby na nich nepúšťal cigaretový dym. Podľa portálu People mal fúkať deťom rovno do tváre. Otec rodiny sa s mužom kvôli tomu hádal až celá vec vyústila k tragickej udalosti.

Do celej rodiny fajčiaci muž narazil dvakrát autom a pritlačil ich až k stene obchodného centra. Matka sa snažila uchrániť najmladšie dieťa v kočíku a žiaľ, podľahla zraneniam, ktoré utrpela. Deti a je manžel boli hospitalizovaní v nemocnici a liečia sa zo zranení.

Obvineného muža museli policajti spacifikovať paralyzérom, pretože sa nechcel vzdať noža. K hroznému činu sa nepriznáva, no celú udalosť videli svedkovia – aj zranenú ženu a kočík ležiaci na zemi. Keďže Melissa bola tehotná, išlo vlastne o zabitie dvoch osôb.

Zdroj: people.com | Foto: facebook.com / Melissa Shawn Deloach

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.