Temperamentná slovenská herečka Barbora Švidraňová, ktorá hviezdila v seriáloch Panelák a Búrlivé víno a okrem hereckého talentu jej bol nadelený aj hudobný, sa už čoskoro dočká pôrodu. Pred sebou má posledné týždne s tehotenským bruškom a tak má čas bilancovať a premýšľať nad životom. 

 

V najnovšom príspevku na Instagrame sa priznáva, že venuje čas oddychu na záhrade, počúva spev vtákov a je šťastná, že je ženou, ktorá už čoskoro privedie na svet novú ľudskú bytosť. “Máte čas prehodnotiť doterajší život, uvedomiť si, čo je naozaj podstatné…”, vyjadruje svoje pocity Barbora a v tomto príspevku ide naozaj do hĺbky. Je vidieť, že mesiace s tehotenským bruškom jej do života veľa dali. Svoj príspevok ukončila zaujímavým želaním: “Bodaj by aj mužom pridelila príroda podobnú vymoženosť.”

Najnovší príspevok Barbory Švidraňovej

View this post on Instagram

Relaxxx.. 🌈🐳🦋💙🐬🌤 Tehotenstvo je úžasné! Donúti vás oddychovať, lebo v poslednom mesiaci skrátka nemáte na výber.. Máte čas prehodnotiť doterajší život, uvedomiť si, čo je naozaj podstatné a čo vám už fakt netreba.. Kto pri vás stojí a kto na vás zabudol.. 😂🤷‍♀️ Ako málo ste sa venovali svojmu psovi, ktorý pri vás teraz o to vernejšie leží, a že len tak sedieť na záhrade a počúvať spev vtákov je veľmi oslobodzujúce.. Byť ženou je obrovský dar, pretože to, že vyrastie vo vás nová bytosť je najúžasnejšia škola života… Prevráti sa vám hodnotový rebríček a spoznáte bezpodmienečnú lásku… Bodaj by aj mužom darovala príroda podobnú výmoženosť… 🙏 #chill #blue #beautiful #preggolife #mumtobe #happy #35weekspregnant #womenspower #mammajamma #relax #waitingformybaby

A post shared by BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ (@_basie_) on

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.