Nele Pociskovej chýba do pôrodu už len pár týždňov. K malému Hektorovi, ktorý bude mať o chvíľku 2 roky, pribudne druhé bábätko, ktoré čaká s priateľom Filipom Tůmom. Nelke to ako tehuľke naozaj pristane, veď posúďte sami.

 

Nela svoje prvé bábätko, syna Hektora, porodila v súkromnej luxusnej pôrodnici, kde sa účet mohol vyšplhať aj na tisíce eur. Všetko okolo prvého pôrodu si sama starostlivo naplánovala. Ako to už býva, druhé tehotenstvo a pôrod berie už o čosi prirodzenejšie a s väčším pokojom. Nelka chce tentokrát vyskúšať niečo nové, ako je súkromná pôrodnica a to aj vďaka laktačnej poradkyni, ktorá jej rozšírila obzory a s ktorou úzko spolupracuje.

Zdroj: Facebook/Nela Pocisková Oficiálny fanklub
Zdroj: Facebook/Nela Pocisková Oficiálny fanklub
Zdroj: Facebook/Nela Pocisková Oficiálny fanklub

„Venuje sa tomu asi pätnásť rokov a je to chodiaca encyklopédia. Čokoľvek sa jej opýtam, na všetko má odpoveď. Preberáme spolu všetko, aj pôrod,“ vyjadrila sa Nela pre denník Nový čas.

Nela si napriek pokročilému tehotenstvu a mamičkovským povinnostiach okolo synčeka Hektora stále udržuje aj pracovné tempo. Na začiatku tehotenstva stihla koncertovať, hrala v predstaveniach a dokonca si zahrala aj vo videoklipe Mira Jaroša k piesni Nech už nasneží.

Videoklip s Nelou si môžete pozrieť tu:

Zdroj: Facebook/Nela Pocisková Oficiálny fanklub, cas.sk │ Foto: Facebook/Nela Pocisková Oficiálny fanklub

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.