Poznáte to, keď pri pohľade do zrkadla počujete ako vám vraví: ,,Uhni veľká, nevidím!”? A keď vás fotia, máte pocit, že sa ľudia tvária akoby potrebovali ešte jeden fotoaparát, aby ste sa vôbec zmestili do záberu? Áno, priznávame, trochu sme to prehnali, ale mnohé tehuľky naozaj riešia “svoju veľkosť” príliš dramaticky.

Milé žienky v požehnanom stave, chceme vám ukázať tipy ako sa i navonok cítiť skvele vo vlastnom, respektíve už NIE tak celkom vlastnom tele. 🙂 Ráno zo šatníka nemusíte hneď ako prvé vytiahnuť obľúbené “vreco”, do ktorého sa navlečiete! Inšpirujte sa nápadmi, ktoré sme pre vás vybrali!

Najskôr sa však pozitívne nalaďte. Uvedomte si, že byť ženou je vzácnym darom. A to, že vám rastie tehotenské bruško, je symbolom vašej nesmiernej vnútornej sily a jedinečnosti, ktorú v sebe máte! Buďte na seba hrdá! A nebojte sa ukázať to i navonok!

Kedysi by nás babičky pohnali, no dnes už vieme, že nosenie jeansov bábätku neškodí, pokiaľ sa v nich maminka cíti pohodlne. Navyše rifle sa dajú kombinovať na mnoho spôsobov. Vyzerajú skvele s tričkom, blúzkou, teniskami i topánkami na opätkoch.

tehuľky a jeansy

Čo už je viac ženské ako kvietky? Prebuďte v sebe jemnosť a romantickú dušu! Zaodejte sa do pestrých farieb kvetinových vzorov.

tehuľky a kvetinové vzory

Máte radi pásikované vzory? My rozhodne áno! Noste ich na tričku, sukni, šatách, či nohaviciach. Pruhovaných vzorov nikdy nie je dosť!

tehuľky a pruhované vzory

Kto povedal, že nemôžete byť atraktívna? Dajte si šaty a opätky! Opticky sa vám predĺžia nohy a zmenšia zadok!:-)

tehuľky v opätkoch

Alebo nechajte opätky doma a obujte si vaše obľúbené “rýchlo-botky”. 🙂 V kombinácii so šatkami podčiarknete svoju ženskosť.

tehotenské bruško v šatách

Legíny nemôžu v šatníku žiadnej tehuľky chýbať! Perfektne sa nosia a zladíte ich naozaj s čímkoľvek!

tehuľky v legínach

A čo tak staviť na originálnu pokrievku hlavy? V klobúčiku budete vyzerať rozhodne štýlovo a navyše vás bude chrániť pred slniečkom.

klobúk ako štýlový doplnok

Užívajte si krásne chvíle, ktoré prežívate! Buďte krásna, buďte IN!:-)

Zdroj/Foto: pinterest.com, pixabay.com