Určite sa aj medzi mamičkami nájdu milovníčky legendárneho filmu Titanic. Keďže vieme, koľko práce máte s vedením celej domácnosti a starostlivosťou o vaše deťúrence, je nám úplne jasné, že nemáte toľko času, aby ste hocičo vyhľadávali na internete.

 

Preto sme sa rozhodli, že vám to uľahčíme a zverejníme nový “trailer” k pokračovaniu kultového príbehu zaľúbencov. Každý fanúšik si prial šťastný koniec, no režiséri to videli inak a zvolili dramatický záver filmu.

Po dvadsiatich rokoch sa jeden kreatívny autor postaral o zostrihaný trailer z rôznych filmov hlavných postáv Leonarda DiCapria a Kate Winslet a vytvoril video, ktoré pomotalo hlavu mnohým fanúšikom. 🙂

Síce to je fiktívne video, no chceli sme sa s ním s vami podeliť, pretože je dokonalo prepracované. Tento neznámy autor vymyslel originálny námet na pokračovanie oscarového filmu. Pozrite si ako sa Jack a Rose znovu zrodia do nového života. 🙂

Zdroj: YouTube | Foto: hdwallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)