Brendan Davies a Emma Langey z grófstva Somerset v Anglicku dostali k Vianociam najkrajší darček na svete – bábätko. Boli z toho takí nadšení, že svojej dcérke dali meno, o ktorom si mysleli, že je úžasné. Malo to však jeden háčik, keď zistili aký, v očiach im ostalo miesto len pre slzy.

 

Dievčatko pomenovali dvomi menami Harlow Star a malo znamenať niečo úplne iné. Harlow znamená dobrodružnosť, silu a intelekt. Star jej dali preto, aby si uctili pamiatku na rodinu, ktorá s nimi už nie je.

Avšak takéto isté meno majú miestne noviny v ich mestečku Essex. Rodičia to vôbec netušili až do chvíle, kým ich nezačali ľudia oslovovať, že ich prekvapil výber dievčenského mena. Potom si uvedomili, akú chybu nevedomky urobili.

Pre dieťatko to má jednu výhodu, každý rok jej prídu blahoželania z novín k narodeninám a dokonca sa stala celebritou aj pre obyvateľov tohto mestečka.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)