Animovaná rozprávka z dielne Walta Disneyho Ľadové kráľovstvo síce prišla do kín ešte v roku 2013, no stále si drží primárne miesto obľúbenosti u najmenších diváčok. Nie je prekvapením, že sa skloňuje aj možnosť, že sa dočká druhého pokračovania.

 

Tento vydarený animák scenáristicky zastrešuje Jennifer Lee a tá ho spoločne s Chrisom Buckom mala aj pod režijnou taktovkou. Scenáristka je známa tým, že rada počúva svojich fanúšikov a zbožňuje všetko, čo diváci hovoria o jej filme.

Keďže fanúšikovia filmu o sestrách Anne a Else už skôr špekulovali nad tým, či blonďavá kráľovná náhodou nie je lesbičkou, keďže v rozprávke nemá svojho vyvoleného, Jennifer nevylúčila, že by sa to v pokračovaní obľúbenej kreslenej rozprávky mohlo stať realitou.

Prekvapivé je, že tejto kontroverznej myšlienke sa nebráni ani herečka Idina Menzel, ktorá Else prepožičala hlas. Ak sa pri tejto predstave chytáte za hlavu, verme tomu, že štúdio Walta Disneyho s týmto nápadom súhlasiť nebude. Predsa len sú jeho rozprávky konzervatívne a chcú sa priblížiť čo najväčšiemu počtu divákov.

Viete si predstaviť, že by Elsa bola na dievčatá?

Titulná skladba k Ľadovému kráľovstvu v slovenskej verzii

Zdroj: filmkult.refresher.sk | Foto: youtube.com | Video: youtube.com

 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.