Populárna slovenská herečka Monika Hilmerová je maminou dvoch detičiek a šťastnou manželkou tanečníka Jara Bekra. Okrem toho má mnohé herecké povinnosti, či už v seriáli Oteckovia alebo na divadelných doskách. Prácu aj rodinu vedia obaja dokonale skĺbiť a pekne sa dopĺňajú.

 

Ak jeden pracuje, druhý sa venuje deťom. 9-ročná Zarka a 5-ročný Leonard  tak rozhodne nie sú ničím ukrátení a v prípade potreby majú na blízku aj starých rodičov. Ako vidieť aj na fotkách, detičky im rastú ako z vody a zo Zarky už začína byť veľká slečna. Čím ďalej tým viac sa podobá na svoju maminu. Uvidíme, či pôjde v jej šľapajách a vrhne sa na hereckú kariéru. Mamina Monika totiž začínala pred kamerami už v detstve.

Zarka sa už stihla objaviť spolu s Monikou napríklad vo filme Spievankovo 5, kde si spolu zahrali mamu sovu a dcéru sovičku. Zara má skúsenosť aj z dabingu, hlas prepožičala malej Dory z kreslenej rozprávky Hľadá sa Dory.

Monika na Instagrame zverejnila najnovšiu trojkráľovú fotku. Pózuje tu celá rodina pri stromčeku a ako vidíte, Zarka sa veľmi na maminu podobá.

dinsta

dinsta

dinsta

Foto: Instagram /Monika Hilmerová

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.