Počas uplynulých vianočných sviatkov krásna čiernovláska Monika Bagárová spolu s priateľom Makhmudom Muradovom zvestovala svetu radostnú správu, že sa stanu rodičmi. Pri vianočnom stromčeku pózovali s fotkou z ultrazvuku. Odvtedy uplynul nejaký ten čas a speváčke sa už bruško krásne zaguľatilo. Bola len otázka času, kedy absolvuje tradičné tehotenské fotenie, ako zvyknú mnohé budúce mamičky.

Pred nedávnom porotkyňa aktuálnej Superstar na Instagrame zverejnila sériu krásnych záberov izbičky, ktorú majú pripravenú pre svoju malú princeznú. Keďže medzi detailami kraľovalo látkové písmeno R, fanúšičky sa pustili do špekulácii, či nejde o začiatočné písmeno mena dieťatka. Tentoraz kráska prekvapila ďalšou sériou záberov, na ktorých pózuje s bruškom a sú naozaj nádherné.

“Moje prvé tehotenské fotenie, ktoré som si od začiatku do konca naozaj veľmi užila. Team skvelých ľudí, ktorí si neskutočne sadol, krásne sa o mňa postaral, aby som sa cítila čo najlepšie, predsa len už som skoro vo finále a napríklad členky už nemám žiadne. Poznáte to tehuľky,” napísala svoje dojmy tehotná Monika. Musíme uznať, že fotky sú naozaj skvostné. Čo poviete? Posúvajte si ich šípkou na pravej strane.

Zdroj/Foto: Instagram /Monika Bagárová