Mať oddaného a milujúceho manžela je vec, o ktorej snívame už od detstva. Zdravotná sestra Jessica takéto obrovské šťastie mala a jej muž ju miluje celým srdcom. Zo svojej veľkej lásky sa vyznal pred celým svetom. Jeho vyznanie obletelo celý svet.

Jessica je pre svojho manžela Philipa nesmiernou inšpiráciou. Ako zdravotná sestra pracuje 14 hodín denne, nesťažuje sa, po príchode z práce si sadne, zje večeru, pripraví sa na zajtrajší deň a ide spať. Obyčajná situácia, kedy si vyčerpaná Jessica sadla k jedlu, inšpirovala jej manžela k tomu, aby sa na sociálnej sieti vyznal z citov k nej. Jeho slová lásky a obdivu si získali celý svet.

Philip takto vyznal lásku manželke Jessice:

,,Toto je moja manželka Jessica pri večeri po štrnástich hodinách v práci. Prišla z práce a zostal jej čas iba na jedlo a na to, aby išla do postele a pripravila sa na ďalší deň. Vstáva skoro, aby sa nachystala do roboty. Nemá rada, keď ju ráno zdržujem a ja to rešpektujem. Osprchuje sa, dá si vlasy do vrkoča, vezme si desiatu, dá mne a nášmu psovi pusu a ide do roboty. V práci sa stará o ľudí, ktorí zažívajú najhoršie chvíle svojho života. Mozgové porážky, ťažké autonehody, pády, zlomeniny, poškodenia mozgu. Stará sa o matky, otcov, sestry, priateľov a celé rodiny. Nezáleží na tom, kto ste a čo sa vám stalo. Postará sa o vás. Pracuje aj cez obednú pauzu a celý deň si nevydýchne. Potom príde po štrnástich hodinách domov, vyzuje si topánky, ktorými prešla cez krv, slzy a jediné, čo chce, je sadnúť si. Nepýtam sa jej, aký mala deň. Nerada doma rozpráva o práci, a to je dobre. Keď sa chce rozprávať, počúvam ju. Niekedy príde domov smutná, inokedy šťastná. No nezáleží na tom, ako sa cíti, vždy je pripravená ísť do práce aj na druhý deň. Milujem ju celým srdcom. Moja žena je mojím hrdinom. Moja žena je zdravotná sestra.“

Zdroj/Foto: hitky.sk, facebook.com