Keď dávame svoje dieťa do škôlky, veríme, že je v bezpečnom prostredí, ktoré mu na časť dňa nahradí domov a kde sa mu nemôže nič stať. Mladá mamička Alyssa však má inú skúsenosť. Ráno svoju dcérku odniesla do škôlky a keď si ju prišla vziať naspäť domov, neverila vlastným očiam.

 

Alyssa žije vo Washingtone a začiatkom februára uverejnila na svoj Facebook nepríjemnú skúsenosť, ktorú zažila jej dcérka v škôlke. V ten deň odniesla dievčatko do škôlky, ako to robí bežne, keďže ešte študuje. Keď si po ňu prišla, nemohla uveriť vlastným očiam. Jej malej dcérke učiteľky vydepilovali obočie voskom a to bez jej vedomia a dovolenia. Malé dievčatko malo na tváričke podráždenú červenú pokožku medzi obočím, ktoré jej chýbalo, takže Alysse hneď bolo jasné, čo sa stalo.

Pobúrená matka okamžite kontaktovala riaditeľku zariadenia a osobne ju navštívila aj s dcérkou. Namiesto ospravedlnenia a vysvetlenia prečo to učiteľky urobili, sa im dostalo len výsmechu a hlúpych výhovoriek. Matka je z toho zničená a na sociálnu sieť k celému incidentu uverejnila nasledovný komentár.

„Ja som jej matka, nič takéto sa nikdy nemalo stať! Nemajú právo dotýkať sa môjho dievčatka! Ja som ju porodila, milujem na nej každý malý detail. Tie ženy sa sami rozhodli, že moje dieťa nevyzerá podľa ich gusta. Predstavte si, žeby to bolo vaše dieťa, ktorému bolestivo voskujú obočie a ono vás volá o pomoc, no vy tam nie ste. Odmietam to nechať bez povšimnutia.“

Príspevok sa stal okamžite virálom a k dnešnému dňu má už takmer 23 700 zdieľaní a viac ako 16 tisíc likeov.

Zdroj: facebook.com  | Foto: facebook.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.