Všetci členovia kráľovskej rodiny musia dodržiavať isté pravidlá. To isté platí aj pre ich deti! Jednu vec má malý George v škole zakázanú. Ak zistíte akú, nebudete tomu rozumieť!

 

Kate a William sa starajú o to, aby z ich detí vyrástli čo najlepší ľudia a vyzerá to tak, že sa im to darí. No jednu vec má ich syn v škole zakázanú. Princ George nemôže mať v škole najlepšieho priateľa! Pýtate sa prečo?

Spomínate si na vaše školské časy? Keď ste si našli najlepšiu kamarátku a preskákali ste s ňou celé tie dlhé roky na škole? To malý Goerge nikdy nezažije. Škola na ktorú chodí, zastáva jedno pravidlo! Nikto nemôže mať najlepšieho kamaráta.

Robia to preto, aby sa žiadne dieťa necítilo byť samé, alebo aby sa žiadne nepovyšovalo nad ostatné decká. Učia deti tomu, aby medzi sebou nerobili rozdiely a kamarátili sa so všetkými deťmi. Chcú, aby sa deti naučili priateľskému a ohľaduplnému správaniu, aby sa akceptovali a nepovyšovali sa nad ostatnými. Dobrá myšlienka, nemyslíte?

Zdroj: feminity.sk | Foto: Instagram/googlewallpapers.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)