AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Dvojročná Mila Stauffer zarába sociálnymi sieťami! Svojim hereckým talentom ohúrila milióny ľudí a baví ním celý Internet. Jej videá sledujú milióny ľudí.

Katie Stauffer začala pridávať fotky na sociálnu sieť Instagram po tom, čo sa jej narodila Mila, s jej dvojčaťom Emmou. Vtedy ešte vôbec nevedela, aký úspech jej dcérky prinesú. Po fotkách totiž pridala aj videá, na ktorých Mila, a niekedy aj Emma, rozprávajú o bežných situáciách v živote slovníkom dospelého človeka. Náročné slová vyslovujú bez akýchkoľvek problémov a k tomu nezabúdajú na dokonalý výraz.

Sleduje ich veľa divákov, ktorý sa nevedia dočkať ďalších príspevkov. Obe majú talent pre herectvo a tiež ovládajú grimasy. Kde sa to v nich vzalo v takom malom veku, nik netuší. Ich Instagramový profil sleduje už 1,7 milióna ľudí. Nenarodili sa žiadnym slávnym rodičom, no vďaka ich talentu majú kopu obdivovateľov. Určite to niekam dotiahnu.

Don't dare to cheat on Mila because she's a boss girl. ❤😂😂 Tag someone. 👥 | #milastauffer – @kcstauffer @kaitsta

A post shared by Mila Stauffer Fan Account (@mila.stauffer) on

Mila doesn't like waiting in a line at the Airport Security! 😅😂 Tag someone. 👥 | #milastauffer – @kcstauffer @kaitsta

A post shared by Mila Stauffer Fan Account (@mila.stauffer) on

Zdroj: Instagram / Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)