V týchto neľahkých časoch majú množstvo otázok aj budúce mamičky. Nový koronavírus sa nevyhýba ani im a môže priniesť aj nepríjemné komplikácie, ktoré, žiaľ, môžu skončiť fatálne. Tragicky koniec mal cisársky rez u 37-ročnej ženy nakazenej koronavírusom. Neprežila ona a ani jej dieťa.

Táto správa, ktorá trhá srdcia, prišla z obľúbenej letnej destinácie mnohých Slovákov, zo Španielska. V nemocnici v La Coruni neprežila 37-ročná žena. Žena s COVID-19 mala byť podľa tamojších médií v domácej karanténe a hneď po tom, ako dostala vysokú horúčku jej začali kontrakcie. Podľa slov rodinných príslušníkov nemala žiadne zdravotné problémy. Aj lekári ju spočiatku posielali domov.

Médiá informujú o vykonanom cisárskom reze, počas ktorého zomrelo dievčatko a jeho matka skonala pol hodinu po tom na zástavu srdca, ktorú spájajú s novým koronavírusom. Táto žena sa stala v regióne Galícia najmladšou obeťou zákerného vírusu. Počet nakazených v Španielsku prekročil 85-tisíc. Vyžiadal si približne 7400 obetí.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: pexels.com