V bratislavskej súkromnej škole v Lamači sa stala obrovská tragédia. Našli tam obesenú iba päťnásťročnú Alexandru, pričom okolnosti smrti mladého dievčaťa zatiaľ vyšetruje polícia.

 

V telocvični v bratislavskej škole v piatok podvečer zažili obrovský šok po tom, čo bolo nájdené nevládne telo maloletej Alexandry: “Ohliadajúci lekár cudzie zavinenie na mieste nepotvrdil ani nevylúčil. Pre presné zistenie príčiny smrti bola nariadená pitva. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom vyšetrovania,” informoval policajný zdroj. Týmto sa začalo trestné stíhanie vo veci usmrtenia.

Tragédia všetkých šokovala

K prípadu sa vyjadrila aj riaditeľka školy Gabriela Cabanová: “V priebehu večera a noci sme spolupracovali s políciou pri vyšetrovaní na mieste. Do školy prišli aj rodičia dievčaťa. Ešte v noci sme informovali všetkých učiteľov a rodičov o tejto tragédii, ktorá nás všetkých šokovala a hlboko zasiahla. S políciou pri prebiehajúcom vyšetrovaní aj naďalej spolupracujeme. Momentálne sa k situácii, aj z dôvodu rešpektu k samotnej Alex a jej rodine, nebudeme bližšie vyjadrovať.”

Zdroj: cas.sk l Foto: pixabay.com

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk