Keď sa lúčime so starým rokom a vítame nový, sme plní očakavánia, čo nám prinesie. Či bude lepší ako ten predošlý, niekedy si dáme záväzky a ani vo sne si nevieme predstaviť, že nám tieto výnimočné chvíle môže pokaziť niečo nečakané tak ako sa to stalo Slovenke žijúcej v Nemecku.

Pochádza zo Žiaru nad Hronom a s rodinou žila v meste Puchheim neďaleko Mníchova. Na Silvestra mala byť so svojou rodinou, no už sa tak nestalo. Zatiaľ, čo išla na nákup a jej priateľ zostal s dcérkou doma, vznikol v ich byte požiar. Jeho príčina je zatiaľ nejasná.

Hasičom sa naskytol hrozný pohľad

Vystrašená dcérka Vanesska sa zrejme pred požiarom chcela skryť do skrine, no hasiči ju tam našli až keď bolo neskoro a jej telíčko už našli zhorené. Pri požiari bytu na 8-mom poschodí zhorelo úplne všetko. Slovenske, žijúcej v Nemecku 14 rokov, neostalo vôbec nič a prišla aj o to najcennejšie – o svoju dcéru.

Pre ženu vytvorili aj verejnú zbierku, pomocnú ruku poskytli priatelia, u ktorých dočasne býva. Jej priateľ sa priotrávil dymom a lieči sa v nemocnici. Magdaléne želáme veľa síl, aby sa časom dokázala s touto hroznou ranou vyrovnať.

Zdroj: cas.sk | Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.