Život prináša krásne chvíle plné radosti, ale žiaľ, aj tie smutnejšie. Mladá mamička Janka by o tom vedela rozprávať. Za jeden rok prežila mnoho smútku a stratila dve milované osoby. A napokon sa dozvedela správu, ktorá už bola len klincom do rakvy.

 

Janka má dvoch malých synčekov a ešte pred viac ako rokom žila po boku milovaného manžela Dušana. Vlani v januári sa mu stala osudnou dopravná nehoda. Dostal šmyk cestou z práce a nabúral. Zrážka bola pre neho smrteľná. Žil asi dve minúty, do príchodu záchranky skonal.

Pre mladú mamičku nastali ťažké časy smútku, no osud to zariadil tak, že po pár mesiacoch stretla Jožka, do ktorého sa zaľúbila. Venoval sa nielen Janke ale aj jej dvom synom. V novembri minulého roka však prišiel obrovský zlom v podobe jeho zdravotných problémov. Jožka bolel žalúdok a na Jankino naliehanie išiel k doktorovi. Zistili mu rakovinu žalúdka v poslednom štádiu a bohužiaľ zomrel v rovnaký deň ako rok predtým Jankin manžel Dušan.

Ale tu smutný príbeh tejto rodiny nekončí. O tri dni na to sa mamička dozvedela, že sa bude musieť z bytu vysťahovať a hrozilo, že s deťmi skončí na ulici. Dôvodom bolo, že si nemohla sama s deťmi naďalej dovololiť podnájom. Ako celý príbeh skončil a čo sa podarilo Siedmemu nebu, sa dozviete v najbližšej časti v nedeľu 17. februára.

Zdroj: tvjoj.sk | Foto: facebook.com /V siedmom nebi, tvjoj.sk