AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Chcete, aby sa vaše dieťa naučilo farby? A nie len to, chcete aby sa naučilo rýchlo? Tak, aby vám všetky susedky a známe závideli vášho malého génia? Nie je nič jednoduchšie! Stačí im pustiť tieto náučné videá!

Animované náučné videa  sú postavené na princípoch metód montesori a ich cieľom je hravé učenie. Sú určené malým bábätkám, ale rovnako aj batoliatkam a škôlkarom. Jednoducho všetkým deťom. Využívajú zábavné 3D animácie, aby si deti osvojili farby, ale aj tvary a čísla. Tiež si tak deti precvičujú koordináciu zraku a motoriky, pamäť a zručnosti.

PJ MASK PENCIL je najnovšie video, ktoré sa objavilo len v najbližších dňoch. V hlavnej úlohe – veselé farebné ceruzky a nádstavce s podobizňou hlavy známych kreslených postavičiek – Catboy, Owlette, Gekko a Luna Girl. Každá postavička farebne pasuje k inej ceruzke:

Catboy patrí k modrej ceruzke,

Owlette patrí k červenej ceruzke,

Gekko patrí k zelenej ceruzke,

Luna Girl patrí k bielej ceruzke.

Zaradí ich vaše dieťatko správne? Vo videu vystupuje aj malé prasiatko, ktoré zaplače vždy, keď postavičku priradíme k nesprávnej farbe, ale veselo sa zasmeje, ak postavička nájde tú svoju správnu farbičku. Takže prajeme vaším deťom veľa zábavy!

Čo si o tom myslíte vy, mamičky? Pomôže toto video vášmu dieťatku spoznávať farby? Naozaj stačí len pozerať toto video a vaše dieťa sa stane odborník na farby? Pokojne sa vyjadrite, budeme sa tešiť na váš názor.

Zdroj: youtube.com |Foto: youtube.com