Utrápení rodičia nebohého novinára Jána Kuciaka († 27) a Martiny Kušnírovej († 27) sa rozhodli prehovoriť. V mimoriadnej relácii televízie Markíza sa vyjadrili k celému prípadu, k vyšetrovaniu a aj k tomu, čo si o všetkom myslia. Slová plné hnevu, nedôvery a bezradnosti vás nenechajú chladnými.

Celý priebeh vyšetrovania dvojnásobnej vraždy na Slovensku sa zatiaľ nikam nepohol, je na bode mrazu. Rodičia sú naozaj zúfalí, nebudú mať pokoj pokiaľ sa nenájdu ľudia, ktorí sú za tento ohavný skutok zodpovední.

Do éteru sa dostala správa o údajnej spojitosti nebohého reportéra s drogami, ktorú mal vypustiť prezident policajného zboru Tibor Gašpar. Na túto absurditu reagoval otec zosnulého, ktorý tvrdí, že Janko nemal nič s drogami, venoval sa len hospodárskej kriminalite.

Ak tieto slová aj Gašpar vypustil, bolo to podľa neho preto, aby odviedol pozornosť. Podľa Kuciaka staršieho by v prvom rade mal odstúpiť práve Tibor Gašpar, nakoľko meno jeho švagra sa objavilo v článku, ktorý písal jeho syn.

Matka úbohej Martiny Zlatica súhlasí s tvrdením otca Jána. Podľa nej je Tibor zlý policajt, ktorý nemá dobré srdce ani svedomie. Do pozornosti dáva tiež obrovskú vďaku ľudu, že stoja pri nich v týchto ťažkých chvíľach.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)