AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Je to neuveriteľné, ale na Ukrajine je cukráreň, v ktorej vytvárajú tie najkrajšie zákusky a sladké dobroty od výmyslu sveta. Základnou myšlienkou pre ich tvorbu bolo povestné príslovie, že jedlo v prvom rade musí dobre chutiť ale ak by po estetickej stránke nespĺňalo dané kritériá, určite by sa toho nikto nedotkol.

Práve týmto sa riadia v cukrárni “Musse”, kde vytvárajú najkrajšie dobroty, ktoré sú až galaktické. Nazývajú sa francúzske eklérky a podávajú sa v piatich príchutiach: vanilkové, čokoládové, malinové, pistáciové a slaný karamel. Chuťovo sú skvelé, ale vzhľadom fascinujú celý svet. Tento francúzsky dezert z jemného cesta a krému je zvyčajne poliaty fondánom, no v tomto prípade je poleva oveľa viac sofistikovanejšia. Skúsite niečo podobné vytvoriť? Určite bude vaše dieťa žasnúť. 🙂

Zdroj: infosprávy.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)