V dnešnej dobe sú tehotné ženy častokrát objednané na ultrazvuk, aby sa lekári uistili, že ich detičky sú v poriadku. Takto sledujú vývoj plodu a kontrolujú, či je všetko tak, ako má byť. Podobne to bolo aj u mladej ženy, len s trocha iným záverom. Keď zbadala foto svojho dieťaťa, bola zdesená!

 

Vyšetrenie ultrazvukom je pomerne častá metóda, ktorou lekári sledujú dieťatko v brušku a mamičky sa radujú, že uvidia svoje bábätká a foto si odkladajú ako pamiatku na celý život.

Charlie Turner zažila šok!

Takéto vyšetrenie absolvovala  aj Charlie Turner v 13. týždni tehotenstva a nevedela sa dočkať, kedy uvidí svoj vytúžený poklad. Keď jej lekár ukázal foto z ultrazvuku, vykríkla od strachu! Zbadala tam totiž akúsi zdeformovanú tvár mimozemšťana, a tak sa obávala najhoršieho. Túto snímku zdieľala na sociálnej sieti, kde sa vyžalovala: “Toto bolo to najhoršie, čo som kedy videla!”. Za túto vetu musela čeliť obrovskej kritike ľudí, ktorí nechápali takýto postoj matky!

Snímka z ultrazvuku

Nakoniec sa ukázalo, že foto bola iba zhlukom tieňov a tvarov, a  lekár jej potvrdil to, čo chce každá mamička pri vyšetrení počuť: “Dieťatko je živé a bude zdravé!”

Dieťatko Charlie Turner

Ruku na srdce! Vy by ste sa nezľakli, ak by ste zbadali takúto foto svojho dieťaťa? Čo vám pripomínali snímky ultrazvuku vašich detí?

Charlie Turner zdieľala foto z ultrazvuku aj na sociálnej sieti

Zdroj: facebook.com l Foto: facebook.com, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Učiteľka, ktorá sa venuje všetkým možným témam, ktoré poskytujú istý odkaz pre spoločnosť. Mamička, ktorá najviac miluje svojho synčeka, a všetko, čo robí, robí iba pre neho. Žena, ktorá si užíva život a všetky jeho radosti..