Niekedy nám dobre padne horúca vaňa či hodinová sauna. Vyložené nohy, pohár vína a ticho v dome… . Rovnaký relax si zaslúžia aj bábätká (okrem toho vína, samozrejme), veď za celý deň toho majú naozaj dosť – musia rásť, pravidelne grgať, naložiť plienku. 🙂 Práve pre ne je určené unikátne baby wellness centrum. 

Baby wellness centrum vzniklo v austrálskom Perte a svojim zameraním je v krajine protinožcov naozaj unikátne. Poskytuje špičkové hydromasážne a terapeutické služby klientom mladším ako šesť mesiacov. Zakladateľka Laura Sevenus sa dokonca môže pochváliť vlastným patentovaným perličkovacím zariadením vody – Bubby. To využíva v špeciálnych bazénoch, v ktorých bábätká absolvujú relaxačné terapie.

Všetko, po čom telo túži

O najmenších klientov je postarané naozaj kráľovsky. Každé z nich je považované za celebritu, čo sa odzrkadľuje nielen na forme služieb, ale i na použitých wellness prípravkoch. V prvom kroku deti absolvujú hydroterapiu za pomoci špeciálnych golierov. Tie udržujú hlávku dieťaťa nad hladinou. V druhej fáze nastupuje špeciálna masáž. Masíruje sa výlučne prírodnými olejmi z jadier rastlín, masérskymi majstrami sú, pochopiteľne, mamičky či otcovia.

Hydroterapia – vysoko nákazlivý benefit

Je nepochybné, že terapia vodou, je vysoko nákazlivá. Voda, nielen že dieťaťu pripomína pobyt v brušku, no pozitívne vplýva na vývoj jeho pohybového systému. Puto matky, otca a dieťaťa sa prehlbuje.

Čo tak si dať malého šlofíka? 🙂 No a čo, že vo vode.

V Austrálií je tento typ wellness centra prvý. No podobné zariadenia už existujú v Anglicku, Južnej Afrike či Španielsku.

Zdroj: www.boredpanda.com, www.babyspaperth.com | Foto: www.123blogspot.com, www.babyspaperth.com, www.facebook.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ajka
V tomto živote som žena. Matka dvoch teenagerov, šéfka, kuchárka, sem-tam krajčírka, upratovačka, lekárka a keď treba, odborníčka na všetko. Ani ja nečítam návody, nemyslím na to, čo bolo, ani na to, čo bude. Žijem tu a teraz a viem jedno - nemôžete dať životu krajší dar, ako vlastné šťatie.