Na rôznych miestach Slovenska sa v piatok 9. februára našli dve mŕtve telá školáčok. Štrnásťročná Karolínka ležala zastrelená v kríkoch v Poprade, pätnásťročná Alexandra bola obesená v školskej telocvični v Bratislave!

 

Karolínka

Štrnásťročná Karolínka v stredu nedorazila do školy. Rodičia, známi i polícia po nej pátrali dva dni. Jej nehybné telo sa našlo blízko autobazáru v Poprade v kríkoch. Polícia hovorí o samovražde. Dievča si pravdepodobne siahlo na život, a to služobnou zbraňou svojho otca, mestského policajta. Dievča sa k nej bohužiaľ dostalo, zobralo ju z domu a vykonalo tento strašný čin.

Alexandra

Pätnásťročnú Alexandru našli v priestoroch školskej telocvične na Borinskej ulici v Bratislave v piatok večer. Na miesto prišli i rodičia mŕtvej školáčky. Riaditeľka informovala o tragédii ostatných rodičov a učiteľov ešte v piatok v noci. Súdny lekár na mieste cudzie zavinenie nevylúčil ani nepotvrdil a nariadil súdnu pitvu. Ak sa preukáže, že dievča spáchalo samovraždu, začaté vyšetrovanie vo veci prečinu usmrtenia bude zastavené. I táto smrť mladého dievčaťa vyvolala množstvo otázok, napríklad, čo robilo v piatok večer v škole?

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.