Moderátor relácie V siedmom nebi Vilo Rozboril sa rozhodol, že nahlas povie svoj názor na to, čo si myslí o konaní ženy, ktorá sa objavila v jednom z príbehov najnovšej časti relácie. Povedal jej to rovno do očí!

Prvý príbeh rozprával o pánovi Jozefovi a jeho dvoch dcérach, Lucii a Martine. Jozef prekonal dve mozgové príhody a podľa jeho slov, manželka sa o neho odmietala ďalej starať a opustila ho. Potvrdili to i ich dcéry, ktoré mame teraz hovoria Kata. Ona však tvrdí, že za všetkým je jej svokra, ktorá celú rodinu štvala proti nej. Dcéry jej vraj veľmi chýbajú.

Vilo chcel matku s rodinou zmieriť priamo v štúdiu, no dcéry a ich stará mama sa odmietli s ňou stretnúť. Vilo sa však obrátil na starú pani a povedal jej z očí do očí: “Ja si nejako nemôžem pomôcť, že to je správne. To je blbosť. Vy máte svoj vek, ktorý máte. Jožo má ten zdravotný stav, aký má. Už len z pragmatických dôvodov, toto nie je dobré riešenie. Dovoľte mi povedať, že toto nebolo dobré.”

Podľa najnovších informácií, s ktorými prišla stránka joj.sk, po nakrúcaní sa nakoniec mladšia dcéra Lucka začala s mamou stretávať, každý deň si telefonujú a píšu. “Ostáva dúfať, že sa k stretnutiu odhodlá aj staršia dcéra,” vyjadril sa k tomuto Vilo.

Zdroj: joj.sk, TV JOJ | Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.