Každá žena, ktorá má už za sebou pôrod vie, že všetko sa dokáže veľmi rýchlo zvrtnúť. V jeden okamih sedíte pokojne doma a o pol hodinu sa už zberáte do pôrodnice. Aj fotka, ktorú zverejnila na Instagrame aktuálne už dvojnásobná mamička Dominika Morávková bola ešte z čias, kedy spoločne očakávali príchod štvrtého člena. A tento okamih už prišiel.

Členka hudobného zoskúpenia S hudbou vesmírnou, moderátorka šou Zem spieva a hlavne talentovaná herečka Dominika Morávková sa v septembri prostredníctvom sociálnej siete fanúšikom pochválila, že je v radostnom očakávaní. Spolu s ňou aj jej manžel Ján a ich dcérka Amálka.

29-ročná herečka, ktorú si pamätáme zo seriálov Divoké kone či Autoškola, je už niekoľko dní mamičkou dvoch detí. Do rodinky pribudol nový človiečik už pred časom a Dominika o tom informovala veľmi originálne, neboli potrebné ani zábery bábätka.

“Toto už ani pravda nie je! Vtipná zostava v očakávaní sa pár dní dozadu zmenila na silnú štvoricu fajn ľudí pod jednou strechou. Milujem svoju rodinu,” toto krátke vyznanie všetkým stačilo na to, aby pochopili, že v rodine Morávkovcov už majú o jedného člena viac. Mamičke a aj drobčekovi želáme hlavne veľa zdravíčka a o ďalších podrobnostiach vás určite budeme informovať.

Zdroj/Foto: Instagram /Dominika Moravkova