Tehotenstvo sa jej už kráti. Podaktoré známe Slovenky sú ešte len na začiatku a niektoré už pomaly končia. Redaktorka televíznych novín TV Markíza Veronika Cifrová Ostrihoňová je už naozaj v pokročilom štádiu tehotenstva a dôkazom je aj jej najnovšia fotka z krásneho zákutia Bratislavy.

 

Veronika je už tri roky manželkou moderátora Sajfu a v roku 2019 k ním pribudne aj dieťatko. Moderátor sa netají tým, že sa na pôrod manželky dokonale pripravuje a chce mať všetko predtým, ako príde deň D, poriadne naštudované.

Budúca mamička si užíva posledné dni dva v jednom, krásne slnečné lúče sú ako stvorené na prechádzku po starej Bratislave. Práve v jednom čarovnom zákutí hlavného mesta vznikla fotografia, s ktorou sa Veronika pochválila aj na Instagrame.

Redaktorka si hneď vyslúžila niekoľko pochvalných komentárov a dokonca aj jednu predpoveď pohlavia budúceho dieťatka: „Krásna ako vždy, zo začiatku som si hovorila, to bude dievčatko a teraz pozerám, že bruško je ako na chlapca.“ Tak uvidíme, či sa pani Monika trafila. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram /Veronika Ostrihonova