A je to tu! O krásnu novinku sa podelila ďalšia známa Slovenka. Po moderátorke Erike Judínyovej prezradila radostnú správu a to priamo v živom vysielaní Barbora Krajčírová. Blondínka sa tak v tomto roku pridá k ďalším budúcim mamičkám a privedie na svet druhé dieťatko.

Na svojich kolegov v rádiu si počas rannej šou vymyslela súťaž a v jej závere im prezradila, že v lete bude na materskej dovolenke. Barbora má z prvého manželstva s hudobníkom Tomim Popovičom 9-ročnú dcérku Amiu, ku ktorej tak pribudne braček alebo sestrička.

V roku 2018 si povedala spoločné áno s komunálnym politikom Ľubošom Krajčírom a nebolo tajomstvom, že túžia aj po spoločnom potomkovi. Moderátorka má k deťom veľmi blízko a preto s manželom plánovali zaobstarať Amii súrodenca. Ako sa vyznala pred časom v médiách, plány nie vždy vychádzajú podľa predstáv.

Správny čas, zdá sa, ale prišiel práve pred pár mesiacmi a blondínka prezradila, že počas letných prázdnin sa chystá na materskú dovolenku. Kolegom v rádiu touto milou novinkou doslova vyrazila dych a určite potešila svojich blízkych. Srdečne blahoželáme. 🙂

Takto to v živom vysielaní vyzeralo:

Zdroj/Video: cas.sk | Foto: Instagram /Barbora Krajcirova