AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Patríte medzi rodičov, ktorí strážia každý krok svojho dieťaťa a najradšej by ho uzavreli do bubliny, len aby sa mu nič nestalo? Všetky rohy oblepené a na stenách vankúše? Alebo práve naopak, necháte deti užiť si tú pravú zábavu?

Čím viac dieťatku budeme vysvetľovať, že toto nemôže lebo spadne a ublíži si, tým skôr z neho vyrastie bojazlivé dietko, ktoré nebude schopné prejsť preliezačkou. Zas na druhej strane je cez čiaru, ak budeme polročné dieťatko učiť sa šplhať. Najlepší je asi taký stred, keď dieťatku dovolíme objavovať svet po svojom, no stále budeme niekde na blízku, pre prípad, že si nebude vedieť pomôcť. Dieťatko v sebe musí samo nájsť odvahu prekonávať prekážky. Pretože v opačnom prípade to za neho budeme robiť až do dospelosti.

Avšak, priznajme si, práve ockovia sú tí, ktorí s deťmi dokážu vyrobiť neuveriteľné kúsky, niekedy až také, že sa radšej nepozeráme. No pre dieťatko neskutočná zábava. Ako aj v nasledujúcom videu:

Zdroj: Youtube.com| Foto: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ali
Som veľká milovníčka kníh, s čím súvisí aj moje zamestnanie. Momentálne som na materskej a svoje tri roky dovolenky so synom si neskutočne užívam. Vo voľnom čase rada píšem, o všetkom možnom a moje myšlienky zdieľam i ostatným ľuďom. Verejne sa priznám, že neviem variť, no keď zvýši čas, rada upečiem chutný koláčik.