Nie vždy je všetko tak, ako si naplánujeme. Obzvlášť ženy pred pôrodom sa na svoje plány spoliehať nemôžu, pretože netušia, kedy sa očakávaný potomok vypýta na svet. Podobne na tom bola aj trojnásobná matka z Nevady, ktorá pod srdcom nosila štvrté dieťa. Skúsená mamička nestihla prísť do pôrodnice a bábätko porodila za jazdy v aute.

 

Neuveriteľné video z jej pôrodu natočil 10-ročný syn sediaci na zadnom sedadle. Rodička sedela na mieste spolujazdca a auto šoféroval otec. Tehotná Rudy si dieťa odrodila sama za jazdy, dokonca si ho následne priložila na hruď. Spolu s malou sestričkou plakali aj jej traja súrodenci v aute.

Dramatický pôrod sa našťastie skončil dobre. Otecko po príchode do nemocnice zalarmoval celý personál, keď vbehol dnu ako šialený a žiadal o pomoc pre manželku a dcérku. Dali jej meno Jolee.

Najstarší syn video zavesil na internet a to sa okamžite stalo hitom a videlo ho viac ako deväť miliónov ľudí. Otec rodiny je právom hrdý na svoju manželku, ktorá rozvážne zvládla celý priebeh pôrodu. Dievčatko aj mamička sú v poriadku a doma si užívajú v kruhu celej rodiny.

Pozrite si celé video z pôrodu mamičky z americkej Nevady:

Zdroj: tvnoviny.sk, youtube.com | Foto: youtube.com