Tento prípad sa stal v južnej Karolíne. Po 27-mich rokoch bola učiteľka menom Lisa Houson prepustená zo školy, hneď ako začalo kolovať video, na ktorom sa snaží netradične zobudiť svojho žiaka.

 

Natáčanie videí je dnes číslo jeden. Toto video sa podarilo natočiť spolužiakovi spiaceho chlapca, kde učiteľka stojaca na lavici do žiaka postrkávala nohou a ťahala ho za vlasy. Správanie učiteľky k chlapcovi bolo veľmi ponižujúce.

Žiadajú jej návrat

Hneď ako vedenie školy uvidelo viedo, učiteľku prepustilo a tá následne odišla do predčasného dôchodku. Neuveriteľné na tom je, že asi 1400 ľudí spísalo petíciu proti jej prepusteniu a bojujú za jej návrat.

Nemala zlý úmysel

Študenti aj rodičia majú učiteľku radi. Viaceré ich výpovede dokazujú, že učiteľka je naozaj veľmi obľúbená. Otec ,,poškodeného chlapca” sa vyjadril, že nežiadal, aby učiteľku prepustili. Vraj jeho syn bol len unavený a praje si, nech sa na to všetko už zabudne. Vyjadrila sa aj samotná učiteľka a povedala, že žiaka miluje, majú dobrý vzťah a nikdy by neurobila niečo, čo by mu ublížilo. Chce, aby verejnosť vedela, že nemala zlý úmysel, aj keď to na videu vyzerá inak.

Zdá sa, že aj napriek protestu študentov, škola učiteľku naspäť neprijme.

Zdroj: netky.skVideo, foto: youtube.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.