Každé dievčatko túži byť od mala nádhernou nevestou. Mať krásne biele šaty a dlhý závoj. Premeniť sa v jeden deň na princeznú. V dospelosti už za týmto aktom vidíme aj pointu a nachádza sa za ním príbeh lásky dvoch ľudí. Muža a ženy. Takto to poznáme, no realita môže byť aj trochu iná. Čo ak by si svoje áno povedali dve nevesty?

 

Kameraman Matej Salát natočil v Žiline netradičné svadobné video. Svoj sľub večnej lásky si tu dali dve ženy – Veronika a Ivanka. Obe boli odeté v snehobielych šatách a užívali si svoj deň D. Avšak, nemali po svojom boku ženícha. To je aj jediný rozdiel v porovnaní s tradičným sobášom. Nechýbali totiž svadobní hostia, hostina, hudba a veselica až do rána.

Talentovaný Matej zostrihal naozaj úchvatné video, ktoré na Facebooku získalo neskutočné množstvo reakcii. Pre neho samotného bola výroba videa veľmi dojímavá a napísal k nemu: “Keby mám prísť o všetky svoje videá a musím si vybrať len jedno, ktoré mi ostane, bolo by to práve toto. Nie pre to, že sa tak líši od mojich ostatných svadobných videí, ale preto, že žiadny iný pár ma nepresvedčil o svojej vzájomnej láske viac ako práve Veronika a Ivanka.”

Čo si myslíte o tejto netypickej svadbe vy? Dajte nám vedieť na Facebooku.

Svadobné video dvoch neviest:

Zdroj/Foto: Matej Salát

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.