mama je mama

Aj tento rok zorganizovala Únia materských centier tradičnú oslavu Dňa matiek, ktorá sa každoročne koná pod názvom Míľa pre mamu. Toto rodinné podujatie bude pripravené aj pre vás!

Poslaním tejto akcie bude aj tento rok  “povýšenie materstva v jeden deň na vyššiu hodnotu v spoločnosti”. Oslavy dňa matiek pripravujú po celom Slovensku dobrovoľníci z materských a rodinných centier. Tento rok sa uskutočnia v sobotu 13-teho mája. V týchto vybraných mestách bude pripravený pestrý program pre rodiny s deťmi a hlavne pre mamičky:

Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bratislava, Brezno, Dolné Vestenice, Dolný Kubín, Galanta, Hriňová, Košice, Levice, Lozorno, Malacky, Martin, Námestovo, Nitra, Nižná na Orave, Nová Baňa, Nováky, Opatovská Nová Ves, Poprad, Považská Bystrica, Prievidza, Prešov, Rohožník, Rusovce, Ružomberok, Senec, Senica, Sereď, Snina, Šala, Trenčianske Teplice, Trenčín, Vráble, Vranov nad Topľou, Zlaté Moravce, Žarnovica, Žilina.

Nenechajte si ujsť jedinečnú atmosféru podujatia, ktoré spája všetkých ľudí bez ohľadu na rasu či vierovyznanie a to jedným heslom: “Ďakujem, že si mama”.

Zdroj: materskecentra.sk | Foto: Pixabay.com