Adela a Viktor patria k stabilným párom slovenského šoubiznisu. Aj napriek takmer desať ročnému rozdielu im to spolu ladí. Určite ste aj vy zachytili v slovenských médiách články o tom, že sa pripravujú na adopciu dieťaťa. Otázka však znie, aká je celá pravda. Viktor sa rozhodol prostredníctvom svojho profilu na Instagrame k tejto téme vyjadriť.

Adela sa po sobáši s Viktorom pochopiteľne stretávala s otázkou, kedy príde na rad dieťa. Slováci sú zvedavým národom a keďže dvojica je známym a populárnym párom, takýmto špekuláciám zo strany verejnosti sa nevyhli. Keď Viktor zverejnil koncom roka 2017 odvážnu spoveď o tom, že má lenivé spermie, všetko bolo inak a v novinách sa začali objavovať články o prípadnom umelom oplodnení. Najnovšie sa o Vinczeovcoch píše v súvislosti s adopciou dieťaťa. Aká je teda pravda?

“Po nejasných článkoch v bulvári ste ma zaplavili otázkami, či sme sa naozaj rozhodli adoptovať si dieťa. Ešte nie. Náhradné rodičovstvo je komplikovaným a zdĺhavým procesom, počas ktorého si štát aj budúci rodičia preveria, či sú na túto životnú úlohu pripravení. A my to zatiaľ nevieme. Sme len na začiatku poznávania cesty, ktorá nám môže navždy zmeniť životy. Ale rovnako sa môže kedykoľvek aj predčasne skončiť, pretože tu nie je priestor na akékoľvek hrdinstvá. Ideme do toho so všetkou pokorou, rešpektom, ale aj nádejou. Lebo ako hovorí Pišta Vandal, prestali sme čakať na zázrak. Pre niekoho môžeme byť tým zázrakom my.”

K týmto slovám naozaj netreba nič dodávať. Adele a Viktorovi držíme palce a prikláňame sa k názoru Kristíny Tormovej: “Držím palce, milí moji. Dojalo ma to. Nech to dopadne akokoľvek, už len tá myšlienka je zázračná.”

Zdroj/Foto: Instagram /Viktor Vincze